Hakkımızda

HOŞGELDİNİZ

Bir ev satın almanın veya satmanın ne kadar stresli, yorucu ve suistimale açık olabileceğini biliyoruz. Bu nedenle kurumsallığı ilke edinmiş bir anlayış ile Saat Gayrimenkul ekibi olarak müşterilerimiz için tüm süreci verimli ve kazançlı hale getirmek istiyoruz. 

Hakkımızda 

Saat Gayrimenkul, profesyonel gayrimenkul danışmanlarından oluşan bir ekiptir. Her bir satıcının ve alıcının ihtiyaçlarına göre, mevcut piyasa şartları gözetilerek pazarlama stratejileri oluşturuyoruz. 

Pazarlama uzmanları olarak, ister ilk kez bir alıcı olsun, ister deneyimli ev sahibi olsun, isterse çok mülk yatırımcısı olsun, müşterilerimizin bugünkü emlak piyasasında hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için çalışıyoruz.

Ev satmak veya satın almak geleneksel pazarlama platformları hakkında ileri düzeyde bilgi gerektirir. Sadece bir emlak ruhsatına sahip olmak ve internetten bir ev bulmak yeterli değildir.

Geniş ağımız ve gerçek zamanlı piyasa bilgisine erişimimiz sayesinde, aracılarımız satın alma ve satma sürecinin her alanında değerli bilgiler ve rehberlik sağlayabilir.

Saat gayrimenkul, bu karmaşık pazarda alıcının ve satıcının kazançlı olması için en iyi şansı verir.